• info@Tabaservice.com
  • تماس با ما: 75041000 (21) 98+
  • تهران – بلوار میرداماد – خیابان تبریزیان – کوچه نامی – پلاک ۲

مهندسی تامین و اجرای خدمات بازسازی، ارتقا، نوسازی و باز توانی تجهیزات نیروگاهی، نفت، گاز و پتروشیمی

نوسازی، مدرنیزاسیون و ارتقاء نیروگاه‏های قدیمی از لحاظ مطابقت با الزامات زیست محیطی، قابلیت اطمینان از عملکرد تجهیزات و کاهش  هزینه‌های تعمیرات و نگهداری از اهمیت بسزایی برخوردار است. افزایش ظرفیت تولید برق از طریق (Renovation, Modernization and Upgradation, RM&U) در نیروگاه های قدیمی، نسبت به احداث واحد جدید، از دو منظر هزینه سرمایه‌گذاری توان معادل و همچنین زمان پیاده‌سازی، فاکتوری مناسب، ارزشمند و بسیار قابل توجه است.

مهندسی تامین و اجرای خدمات بازسازی: تابا برای بازسازی قطعات، با در اختیار داشتن دانش جدیدترین متدهای پوشش‌دهی قطعات و دانش استفاده و دستیابی به پیشرفته‌ترین تجهیزات در زمینه بازسازی و عملیات حرارتی قطعات مخصوصاً در توربین‌های گازی و بهره‌گیری از شرکت‌های تخصصی داخلی و خارجی دارای فناوری‌های روز، این اطمینان را بوجود آورده است تا قطعات بازسازی شده در این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و موجب جلب رضایت کارفرمایان گردد.

مهندسی تامین و اجرای خدمات نوسازی و بازتوانی: در مواردی که خدمات بازسازی پاسخگوی نیاز عملکردی قطعات نباشد، مبادرت به تأمین و نوسازی قطعات به روش مهندسی معکوس و در مواردی مهندسی مجدد می‌گردد. تیم مهندسی تابا پس از اعمال طراحی‌های جدید، به بررسی تأثیرات فرایندی و عملکردی تغییرات ایجادشده می‌پردازد. در این راستا، با همکاری با پژوهشگاه‌های دانشگاهی، پروژه‌های تدوین دانشی تعریف کرده و بررسی تغییرات ایجاد شده و اثرات عملکردی آن‌ها را به صورت تحلیل‌های عددی نرم افزاری و همچنین آزمایشات تجربی در صورت امکان، انجام می‌دهد.

پروژه های این دسته

  • مهندسی، ساخت و تامین پره های داغ توربین های گازی نیروگاه لوشان
  • مهندسی، ساخت و تامین رینگ و پره های ثابت و متحرک توربین بخار نیروگاه لوشان