درباره تابا

شرکت دانش بنیان مهندسی و خدمات ایفا صنعت تابا در سال 93 با هدف ارائه محصولات کلیدی و خدمات نوین و پیشرو در صنایع نیروگاهی، نفت، گاز و پتروشیمی در داخل و خارج از کشور بعنوان یکی از اعضای فعال گروه تانا انرژی، آغاز به کار نموده است. این شرکت افتخار دارد به پشتوانه تخصص و تجربه مدیران خود از یک سو و پرورش و بکارگیری نیروهای جوان و نخبه دانشگاهی و صنعتی از سوی دیگر، با استفاده از ظرفیت‏های ملی و بین‏المللی بخصوص استفاده از توانایی شرکت‏های صاحب فناوری اروپایی، در راستای اهداف بلند مدت صنعت برق کشور در جهت توسعه، ارتقاء و نگاهداشت ناوگان تولید توان گام‏هایی پرافتخار بردارد.
شرکت مهندسی و خدمات تابا با تکیه بر قابلیت‏های محوری خود و براساس چشم‏انداز و راهبردهای انتخاب شده، نسبت به ارائه سبد متنوعی از خدمات نوین به مشتریان این صنعت اقدام نموده و پروژه‏های مختلفی را با رضایت کامل مشتریان در زمان‏های پیش‏بینی شده به اتمام رسانده است.
رویکرد دانش ‏بنیانی، استفاده از نخبگان دانشگاهی و صنعتی و التزام به ارتباط پیوسته با مجامع علمی و پژوهشی در راستای تولید علم و تحقیق و توسعه در حوزه‏های مورد فعالیت و همچنین استفاده حداکثری از توانمندی‏های داخلی باعث شد که این شرکت در سال 1396 به عنوان ارائه‌‏دهنده خدمات و محصولات در گروه ماشین‏آلات و تجهیزات پیشرفته در فهرست شرکت‏های دانش‌‏بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار گیرد.

چشم انداز

  • حضور به عنوان یکی از 3 شرکت معتبر و مطمئن نزد مشتریان به عنوان ارایه کننده خدماتی پیشرو و نوین در حوزه صنایع نیروگاهی و نفت و گاز

  • حضور در عرصه حداقل 3 بازار بین المللی به عنوان سرویس دهنده ای مطمئن دایمی در بازار های خارجی

تقدیر نامه ها همکاری با ما

مدیران تابا

موسی رفان رییس هیات مدیره

خلیل پارسا نایب رییس هیات مدیره

علی نیکبخت مدیر عامل

- شرکای تجاری